Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI

pollacksuli
  • 2021. Tahitótfalu
  • Kossuth Lajos u. 26.
  • Tel.: 06 26 385 741
  • E-mail: szigetisk@gmail.com
  • Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

1.a osztály
Osztálytanítók: Kovács László Zoltán
    Urbanics Marietta Anita

01.    Angyalos Dávid
02.    Balázsi Sándor
03.    Balczó Levente Szilárd
04.    Bárdos Péter Bálint
05.    Bihari Viktor
06.    Birkás Lili
07.    Bóka Zoltán Bence
08.    Bóta Benjámin
09.    Fodor Gergő Bendegúz
10.    Fülöp Mátyás István
11.    Halápi Amira
12.    Hankó Anna Róza
13.    Hermeczi Dániel
14.    Horváth Amélia
15.    Horváth Mercédesz Szofia
16.    Hutás Olivér
17.    Kulcsár Soma Botond
18.    Lakatos Levente
19.    Link Ferenc
20.    Molnár Csaba Gábor
21.    Mona Benedek
22.    Niesz Bianka
23.    Sipos Anna Erika
24.    Szakos Tamás Zoárd
25.    Tóth Zselyke
26.    Ványi Emma


1.b osztály
Osztálytanítók: Magyarné Rátóti Katalin
    Czuppon -Bunkóczy Tünde

01.    Balázsi Emma Flóra
02.    Bándi Hanna Nikolett
03.    G. Szalai Gergő
04.    Gáti Kolos
05.    Homolya Krisztián
06.    Horváth Emese
07.    Horváth Csenge Mária
08.    Kiss Kiara Zorka
09.    Kőbányai Levente
10.    Mengyi Mia Veronika
11.    Mohácsi Hanga
12.    Nagy Ambrus Lóránt
13.    Nagy Zalán Márk
14.    Pánti Nimród
15.    Petróczy Ábel Krisztián
16.    Pistyur Péter
17.    Sápy Bori
18.    Sipőcz Zselyke
19.    Somogyi Soma
20.    Szabó Kornél István
21.    Szolnoki Tamás Amadé
22.    Tarsoly Blanka
23.    Terjék Bence Noel
24.    Tóth Csepke
25.    Váradi Ádám
26.    Vass Olívia
27.    Zabó Ádám


2.a osztály
Osztálytanítók: Szabó Tamásné
    Hock-Lupták Réka

01.    Argyelán Nándor László
02.    Balázsi Ádám    
03.    Cservenák Aurél Botond
04.    Csór Zádor
05.    Dózsa Richárd
06.    Erős Sarolta
07.    Gelsei Kristóf
08.    Goron Hanna
09.    Heves Dóra Tamara
10.    Horváth Léna
11.    Ivanics Viola Tímea
12.    Jónás Sarolta
13.    Kós Olivér
14.    Majercsik Bendegúz
15.    Marjai Vajk Bálint
16.    Mózes Barnabás
17.    Sági Hedvig Zita
18.    Simon Jázmin
19.    Széles Inessa
20.    Tampu Melinda
21.    Tóth Kamilla Dzsenifer
22.    Vernel Anna Zoé
23.    Pap Tibor András    mt.


2.b osztály
Osztálytanítók: Viplak Katalin
    Kissné Czárán Eszter

01.    Ábrahám Édua Diána
02.    Boskovitz Emília
03.    Cseh Noémi
04.    Csereklye Csenge
05.    Fábián Anna Bella
06.    Heincz Balázs András
07.    Horváth Levente Sándor
08.    Jókai Anna Veronika
09.    Juhász Gréta
10.    Kemechey Zalán Zsombor
11.    Kiss Hunor Márton
12.    Kolcsár Olivér
13.    Kolozsvári Miklós Ferenc
14.    Kovacsics Luca
15.    Marton Tímea
16.    Mislai Szófia
17.    Nagy Dániel Lajos
18.    Nyitrai-Szabó Ninetta
19.    Percze Zsombor
20.    Ragó Márton
21.    Schweighardt Lili Zsuzsanna
22.    Szabó Márton Kálmán
23.    Szabó Virág
24.    Takács Máté Attila
25.    Tóth Norbert
26.    Varga Miklós Gergely


3.a osztály
Osztálytanítók: Balogh Zsolt
    Bereginé Deák Krisztina

01.    Aradi Réka
02.    Fancsali Klaudia Kíra
03.    Gáspár György
04.    Geszten-Kovács Vencel
05.    Gillich Kurszán
06.    Hevesi Zoltán
07.    Hutás Bence Barnabás
08.    Kolozsi Adél
09.    Kovács Anna
10.    Kovács Eszter
11.    Molnár Luca
12.    Novák András
13.    Ördög Zelma Julianna
14.    Persőtzi Luca
15.    Rádi Magor
16.    Rippel Vilmos Dániel
17.    Sárközy László
18.    Schönberger Botond
19.    Sós Boglárka
20.    Susán Adrienn


3.b osztály
Osztálytanítók: Bötkösné Molnár Éva
    Kubanekné Bencze Hajnal

01.    Dunai Emma Luca
02.    Fanczal Dániel
03.    Fülöp Lilla
04.    Gergely Vince
05.    Gergelyi Viktória
06.    Ivanics Benedek István
07.    Marosvölgyi Melinda
08.    Mocskonyi Bulcsú
09.    Molnár Krisztina Emese
10.    Molnár Luca Szonja
11.    Nagy Csaba
12.    Nagy Máté Vince
13.    Ormándlaki Zselyke Níla
14.    Persőtzi Zselyke
15.    Princz Dinesh Benjamin
16.    Repárszky Richárd
17.    Stumpf Vince
18.    Szabados-Molnár Virág
19.    Szente Natasa
20.    Zalaváry-Nagy Lelle 


4.a osztály
Osztálytanítók:  Kecskés Timea
    Futó József Balázsné

01.    Antal Matthias Alex
02.    Ardelean Levente
03.    Baffia Gyula Levente
04.    Billegi Alexandra
05.    Fekete Hanna
06.    Fenyvesi Vanda
07.    Géczi Annamária
08.    Gombai Kende László
09.    Heves Balázs
10.    Heves Hajnalka
11.    Horváth Dávid Krisztián
12.    Kulcsár Tamás Bendegúz
13.    Nagy Anna Kata
14.     Nagy Eszter Dóra
15.    Németh Zora Csenge
16.    Németh-Kokas Alexandra
17.    Papp Gabriella
18.    Papp Petra
19.    Piriczki László Márk
20.    Sipos Liza Szofi
21.    Szvetlik Patrik Pál
22.    Tampu Margaretta


4.b osztály
Osztálytanítók: Csereklyéné Szente Ildikó
Farkasné Szabó Jutka
                         
01.    Bagi Kincső Zonga
02.    Balázsi Marcell
03.    Bende-Váranczki Viktória Emma
04.    Bónyai Áron Máté
05.    Czikora Bence Antal
06.    Csizmadi Olivér
07.    Dénes Manka
08.    Füller Mátyás Barnabás
09.    G. Szalai István
10.    Gábor Tibor Bence
11.    Herczeg Zoltán Lukács
12.    Juhász Alex
13.    Kollerits Szofi
14.    Kovács Zalán
15     Marton Szilvia
16.    Németh Bendegúz
17.    Öreglaki Panni
18.    Pitvarosi Nimród
19.    Süly Ádám
20.    Szabó Réka Emma
21.    Vanek Lotti
22.    Varga Ákos Benedek
23.    Zsolt Anna


5.a osztály
Osztályfőnök: Fábián Csaba

01.    Antal Nóra
02.    Ágoston Barbara Jana
03.    Ágoston Emese Luca
04.    Bányai Dorián
05.    Bóka Larissza Kiara
06.    Budai Botond
07.    Cserkuti Krisztián Tivadar
08.    Deák Eszter Rebeka
09.    Galacanosz Kosztasz
10.    Gereben Lara
11.    Gereben Lili
12.    Geszten-Kovács Miron
13.    Hajas Miklós Márk
14.    Hegedűs-Bartha Sarolt
15.    Heves Ramóna
16.    Kinczel Marcell
17.    Németh-Kokas Viktória
18.    Onucsán-Sipeki Benedek
19.    Pilz Máté
20.    Reményi Lilla Nóra
21.    Rippel Mátyás Max
22.    Susán Anna
23.    Szente Márk


5.b osztály
Osztályfőnök: Sziváné Bergmann Henriett

01.    Ambrus Lelle Hajnalka
02.    Bartis Ágnes
03.    Berencz Fruzsina
04.    Bodor Miklós Ádám
05.    Budai Balázs
06.    Czikora Milla
07.    Éles Boldizsár
08.    Fábián Emma Nóra
09.    Faragó Boglárka
10.    Fucskó-Bekker Balázs
11.    Gergelyi Nikoletta
12.    Héger Dominik
13.    Juhász Csenge
14.    Kátai Eszter
15.    Kékesi Márton
16.    Kovács Mira
17.    Kovacsics Hanga
18.    Kubus Dömötör
19.    Mátyók Maja Eszter
20.    Mocskonyi Janka
21.    Nagy-Kozár Petra
22.    Szilasi Bertalan
23.    Zabó Olivér
24.    Zsolt Eszter


6.a osztály
Osztályfőnök: Gyarmathy Réka

01.    Egerszegi Zsolt
02.    Gáti Iringó
03.    Géczi Sándor
04.    G. Szalai Csilla
05.    Jenei Tamás
06.    Kende Samu
07.    Károly-Szabó Ádám
08.    Kiss Csenge
09.    Pánczél Zoárd Milán
10.    Sáfár Eszter
11.    Somogyi Ádám Károly
12.    Surányi Rozi Rebeka
13.    Szakos Anna Laura
14.    Székely Borbála Ilona
15.    Vernel Bálint Gábor


6.b osztály
Osztályfőnök: Kovács László Zoltánné

01.    Baffia György Bendegúz
02.    Bányai Donát
03.    Csömör Dominik
04.    Fieszl Barnabás
05.    Hermeczi Levente
06.    Kiss Anna
07.    Mező Mínea
08.    Persőtzi Koppány Zsolt
09.    Soós András Ferenc
10.    Szabados-Molnár Levente
11.    Szabó Ádám István
12.    Sziva Boróka
13.    Takács Roland
14.    Takács Vivien
15.    Tauber Elvíra
16.    Zabolai András Noel
17.    Zakar Anna Emma
18.    Zandler Jázmin
19.    Zakara Ákos Hunor


7.a osztály
Osztályfőnök: Papp Julianna Judit

01.    Czilik Ádám Csaba
02.    Galacánosz Giannis Ferenc
03.    Horváth Eszter Angyalka
04.    Huber Alexandra
05.    Juhász Erik
06.    Kovács Balázs
07.    Németh Nándor Szabolcs
08.    Nyusa Boglárka
09.    Ott Meredisz Klarissza
10.    Poós Dániel
11.    Poós Dominik
12.    Rippel Lili Sára
13.    Sós Jázmin Natália
14.    Surányi Bálint
15.    Szalai Ádám
16.    Tannert Zsolt Erik
17.    Tarpay Alexa
18.    Tordai Tamara
19.    Vass Lilien
20.    Virág Leila Lilla


7.b osztály
Osztályfőnök: Vaczó Zoltán József

01.    Bántó Boglárka
02.    Benedek Bianka
03.    Frey Ábel
04.    Frey Zsófi
05.    Gillich Kara Kán
06.    Grill Álmos Levente
07.    Horváth Soma
08.    Jenei Róbert
09.    Kállai Ádám
10.    Kánai Gergő
11.    Kiss Liliána Virág
12.    Kun Zoé
13.    Mandics Patrik
14.    Mátyók Zoltán Dániel
15.    Nagy Jázmin
16.    Nagy Vivien Nikolett
17.    Pilz Flóra
18.    Schiszler Zsombor József
19.    Schwanner Laura
20.    Szabó Zénó Attila
21.    Trybek Gergő


8.a osztály
Osztályfőnök: Lehoczky Dolli

01.    Borus Nikoletta
02.    Budai Roland
03.    Egerszegi György Bence
04.    Fülesdi Kamilla
05.    Heves Tamás
06.    Horváth Balázs
07.    Horváth Botond
08.    Kemechey Álmos Mátyás
09.    Kovács Fanni
10.    Madarász Réka
11.    Nagy Károly Dezső
12.    Németh Zoltán Márk
13.    Petkó Lili 
14.    Puji Lajos
15.    Rajos Olivér Bence
16.    Szabó Krisztián István
17.    Szvetlik Adrienn
18.    Tiszai Janka
19.    Török Luca
20.    Vanka Nikolett
21.    Vincze Zsombor Bence
22.    Viszti Máté


8.b osztály
Osztályfőnök: Lintner Andrea

01.    Argyelán László
02.    Banadics Bence
03.    Birkás Anna
04.    Bozóki Eliot
05.    Bötkös Patrik
06.    Deák András Andor
07.    Demjén Viktor
08.    Fábián Nikolett
09.    Fehér Napsugár
10.    Gergely Janka
11.    Hegedűs-Bartha Tádé
12.    Horváth Ádám
13.    Kovács Laura Bernadett
14.    Magyar Klaudia Sára
15.    Nemcsók Bence
16.    Sághi Luca Hanna
17.    Szatóry Zita Petra
18.    Szimilkó Kolos
19.    Szimilkó Roland
20.    Takács Kinga
21.    Turay Benjámin    
22.    Zabolai Bence

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic