2021. Március. 07.

Digitális tanítás és ügyelet az iskolában

Az önkormányzatok kérésére a kormány hétfőtől is biztosítja az óvodákban és az iskolákban a gyermekfelügyeletet - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter szombaton az MTI-vel.
Digitális tanítás és ügyelet az iskolában

2021. Február. 23.

Államtitkári bejelentés a tahitótfalui islola bővítéséről

Államtitkári bejelentés a tahitótfalui islola bővítéséről. Iskolánkban tett látogatást Vitályos Eszter államtitkár
Államtitkári bejelentés a tahitótfalui islola bővítéséről

2021. Február. 16.

Farsang az alsó tagozaton

A hosszú téli időszakban kicsik és nagyok egyaránt várják a hagyományosan megrendezett farsangi mulatságot.
Farsang az alsó tagozaton

2021. Január. 23.

Magyar Kultúra napja a tahitótfalui iskolában

2021. Január. 22.

Egészségnevelés az iskolában 2

Az Egészségfejlesztési Iroda a magzati fejlődésről biztosított iskolánknak egy kilenc képből álló kiállítást, amely megmutatja az anyaméhben fejlődő magzat életét.
Egészségnevelés az iskolában 2

2021. Január. 06.

Tájékoztató az ebédbefizetésről

Tahitótfalu Önkormányzatának kérése, hogy az iskolai étkezést lehetőleg mindenki banki átutalással fizesse be.
Tájékoztató az ebédbefizetésről

Élj egészségesen

Az iskolai év kezdetén a Generali Biztosító Alapítványa meghirdetett egy országos rajzpályázatot, melynek mottója" Élj egészségesen!" volt.
Élj egészségesen

Egészségnevelés az iskolában

Az Egészségfejlesztési Iroda (EFI) segítségével, elküldött anyagai felhasználásával rendeztük meg idén az Egészségnevelési napot az iskolában.
Egészségnevelés az iskolában

Mesés történelem

Iskolánk nyolcadikos diákjai decemberben részt vettek egy országos németversenyen, ami sok meglepetést tartogatott számukra.
Mesés történelem

2021. Január. 04.

Szép siker a rajzpályázaton

Iskolánk tanulói a Magyarországi Vezető Informatikusok Szövetsége által kiírt rajpályázaton szép sikereket értek el.
Szép siker a rajzpályázaton

ElsőElőző123456789101112KövetkezőUtolsó